Conducerea instituţiei 
  Numele şi prenumele Funcţia  Anul
 1. GHEORGHE BACIU PRIMAR IUNIE 2016 / IUNIE 2017
 2. MIHAELA ELENA ANTON VICEPRIMAR IUNIE 2016 / IUNIE 2017
 3. SICĂ MARCELA SECRETAR ORAŞ
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
 
Funcţionarii publici
  Numele şi prenumele Funcţia Anul
1 ANTOHI FLORINEL IRINEL CONSILIER ASISTENT
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
2 ANTOHI RAMONA LILIANA REFERENT ASISTENT
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
3 ANTON STELIAN REFERENT SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016  / IUNIE 2017
4 ANTON VIOREL POLIŢIST LOCAL ASISTENT
 IUNIE 2016 / IUNIE 2017
6 BĂLAN RAMONA GEORGETA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
7 BERNAD TUDOREL FLORIN REFERENT SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
8 BOACĂ SĂULESCU GENA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
9 CEANGĂU ALEXANDRU TARCIZIU POLIŢIST LOCAL ASISTENT
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 
10 CRIMU BEATRICE SIMONA CONSILIER PRINCIPAL
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 /  IUNIE 2017
11 DEBRECZENI ALINA MARIA CONSILIER ASISTENT
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
12 DOMINTE VALENTIN CONSILIER  IUNIE 2017
13 DUŢĂ DOREL ADRIAN REFERENT PRINCIPAL
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
14 FORCOŞ PETRE CONSILIER JURIDIC PRINCIPAL
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
15 HARAPU MIHAELA-GABRIELA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
16 IOANCEA ELENA REFERENT SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
17 IONEL ALEXANDRU POLIŢIST LOCAL ASISTENT
IUNIE 2015 / IUNIE 2016
18 IONEL ERICA IULIANA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
19 MEŞTERCA CAROL ROBERT POLIŢIST LOCAL ASISTENT
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
20 MILER CĂTĂLIN RĂDUCU POLIŢIST LOCAL ASISTENT
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
21 MILER GABRIELA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
22 MISAILA FLORIN CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2017
23 MÎRZA STELIAN DANIEL CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016
22 PATRICHI CRISTINA GEORGETA CONSILIER SUPERIOR  IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
23 PLETEA MARILENA SEF BIROU ITL
IUNIE 2017
24 SANDU MIHAELA CONSILIER PRINCIPAL  IUNIE 2017
25 ROTARU MARIANA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
26 SCURTU MIHAELA ALINA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
27 ŞANDRU MIHAELA CONSILIER PRINCIPAL
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
28 ŞANDRU OLIVIA-CLAUDIA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
29 ŞTIOTE GABRIELA CLEONTINA REFERENT SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
30 TOTH MAGDALENA-IULIA CONSILIER SUPERIOR
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017
31 URSACHE VASILE ŞEF BIROU
IUNIE 2015 / IUNIE 2016 / IUNIE 2017